Kontaktní údaje (přihlašovatel)
Registrace týmu / závodníka
Registrace závodníků (tj. celého týmu!)
Potvrzení registrace

Nezapomeň zaplatit na číslo účtu: KB 115-4090540227 / 0100

VS = registrační číslo, které Vám přijde po přihlášení.

KS = 0558

Startovné jednotné:

- MTBO + MTB dvojice - 500,- Kč / za dvojici - do 31.7.2017. Na místě 600,- Kč / za dvojici
- MTBO + MTB DoDet - (1dospělí + 1dítě) 400,- Kč (každý další + 100,- Kč) - do 31.7.2017. Na místě 500,- Kč

- MTB výjezd + jízda zručnosti + orientační běh - startovné 50,- Kč
/ doprovodná akce pro děti do 14-ti let včetně /

Hudební festival 100,- Kč (závodníci mají vstup v ceně startovného)

Potvrzením přihlášky každý účastník BMF2017 souhlasí s podmínkami organizátora, účastní se na vlastní nebezpečí, je si vědom, že BMF2017 je orientován v KRNAPu http://www.krkonose.eu/docs/navstevni_rad_cs.pdf .

 

 

Pokud chcete někdo z vás cyklistické setkání podpořit finančním darem budeme velmi potěšeni. Částku můžete zaslat kdykoliv na číslo účtu: KB 115-4090540227 / 0100 do zprávy pro příjemce můžete uvést sponzor a Vaše jméno, abychom Vám mohli poděkovat. Děkujeme.

firstname surname team category competitor
Jarmila Šedivá rychlík DD
Kamila Šedivá
Jarmila Šedivá
Enzo Schimano střela HH++
Enzo Schimano
pierre Sallami
Mirka Pavlů Hejvy's Intimmate Team DD++
Petra Stočesová
Mirka Pavlů
Lenka Fenclová Hlavně nebreč! DH
Lenka Fenclová
Štěpán Novák
tom tikytom tikytiky DD
tikytak
tikytom
Ondřej Krbec 100. Hard DH+
Ondřej Krbec
Dagmar Myšíková
Ludmila Ludvíková Jalud106 DH++
Jaroslav David
Jan Mandrysz Slepá mapa DH+
Jan Mandrysz
Iveta Pachmanová
Václav Kroupa Opatrně, ale vostře! HH++
Václav Kroupa
Jaroslav Řízek
Milan Bílý OK Rakovník DH++
Milan Bílý
Irena Jiráňová
Elis Masopustová Krmení dravé zvěře DH+
Elis
-ury-
Miroslav Špalek Babička a dědeček DH++
Mirka Špalková
Miroslav Špalek
Jiří Svatoš Liška honí Kuře HH
Jiří Svatoš
Marek Liška
Jiří Svatoš Liška honí Kuře HH
Jiří Svatoš
Marek Liška
Karel Fousek SAC Bělá pod Bezdězem HH++
Karel Fousek
Milan Jílek
Radomír Černý Blackbrka DH++
Radomír Černý
Petra Černá
Katka Folprechtová Kovárna team DH++
Eda Folprecht
Katka Folprechtová
Rostislav Sladký Kolonašrot DH+
Rostislav Sladký
Jitka Gartnerová
Radka Puchernová RPonorka DH+
Radka Puchernová
Petr Pucherna
Jana Kroupová VIPrahlé kočky DD++
Jarka Mikudová
Jana Kroupová
David Náhlovský PBV MTB Team Brno HH++
David Náhlovský
Martin Karejs
Michaela Beldová Chýše jedová DH++
Michaela Beldová
Ivo Kubíček
Tomáš Hájek Kologuru/Rohozec Amulet Team HH++
Tomáš Hájek
Jan Roubínek
Luboš Král Výlet s Lomcovákem HH+
Luboš Král
Josef Kratina
Anna Benešová Sex bike team DH+
Anna Benešová
Anna Benešová Sex bike team DH+
Anna Benešová
Anna Benešová Sex bike team DH+
Anna Benešová
Roman Volf
Pavel Fiala Magori DH
Pavel Fiala
Martina Kapounová
Honza Šír RH+ DH++
Honza Šír
Regina Šírová
Tomáš Klein ChaBrusiči HH+
Tomáš Klein
Martin Glajch
Zdeněk Pražan Dojezd osmdesatek HH
Zdeněk Pražan
Martin Plůcha
Petr Pruner EPO - Tornádo DH
Tereza Hnátková
Petr Pruner
Jiří Pelnář Šroubárna Turnov HH++
Jiří Pelnář
Ladislav Smitka
Martin Smrt Studenov! HH
Petr Cvengroš
Martin Smrt
Ivana Lacigová Slídilky DD++
Šárka Švábková
Ivana Lacigová
Robert Urbanik Chytrej a půjčená DoDet
Kubi
Zuzanka
Vorvaň
Vláďa Pokorný Zpomalovací pruhy HH++
Vláďa Pokorný
ondrej skripnik klacky.cz DoDet
ondrej skripnik
Matouš Skripnik
Nikola Skripnik
Jaroslav Šonka 100.Hard DH++
Dana Šenková
Jaroslav Šonka
Josef Kušička Bludimír tým DH++
Josef Kušička
Míla Růžičková
Jaroslava Kušičková Jelenské bludičky DD++
Jaroslava Kušičková
Natálie Taskina
Vladislav Klimeš VPteam HH+
Vladislav Klimeš
Josef Kavan
Ivana Perůtková Valašsko-hanácká dvojka DD++
Ivana Perůtková
Naďa Skácelová
Tomáš Rudy Derfl Kola HH++
Tomáš Rudy
Aleš Kvasnička
Anna Jánská knedlíky pod kopcem DD
Michaela Náprstková
Anna Jánská
Lenka Sedláčková Sestry v biku DD++
Lenka Sedláčková
Petr Šebesta švaše HH++
Petr Šebesta
Michal Švarcbach
Pavel Kohout OK Jilemnice DH++
Pavel Kohout
Romana Ježková
Matěj Kubina HSK Benecko HH
Matěj Kubina
Karel Janata
Pavel Štryncl Salomon-Suunto jednotlivec
1977
Zdeněk Brůna Ztracené kobylky HH+
Zdeněk Brůna
Vlastimil Gruber
Martin Jaterka Prašivák HH
Martin Jaterka
Věrka Pařízková Pařezí nářez DH++
Věrka Pařízková
Petr Pařízek
Tomáš Seidl Mechovi DoDet
Tomáš Seidl
Eliška Seidlová
Petr MARTINEK marťani DoDet
Petr Martinek
Monika Martinkova
Přemysl Hošek SP Kolo HH+
Přemysl Hošek
Roman Spudil
Pavlína Černá ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o. HH+
Pavlína Černá
David Wolf
Eliška Šírová Lenochodi DH
Eliška Šírová
Michal Dubec
Jakub Šváb JÁ&pohoda DH
Jakub Šváb
Adéla Volfová
Ladislav Šplíchal DTJ Hrachoviště DH+
Martina Pavlová
Ladislav Šplíchal
Čenda Jirák ČIMIČI DH+
Čenda Jirák
Petra Jiráková
Eva Pyková RHC bikeriding DH+
Eva Pyková
Lukáš Votava
Tomáš Protiva EPO Janča a Tom DH
Tomáš Protiva
Jana Ryantová
Lenka Michalkova Lokalblok DH
Vita Balej
Lenka Michalkova
Petr Kožíšek SKP Harrachov HH+
Petr Kožíšek
Roman Dryml
Tomáš Šimek Los Vorlos HH++
Tomáš Šimek
Martin Ramba
Vladimír Myšík MAMEMIMINA HH++
Petr Kubáč
Vladimír Myšík
Lukáš David Scott na výletě HH++
Lukáš David
Pavel Ďoubalík
Vitalij Chachon The Rolling Melons DH+
Vitalij Chachon
Evelyn Chachon
Jana Crkvová letenští zametači DH++
Jana Rychetská
Pavel Dufek
Petr Panec Výlet HH+
Vladimír Martinovský
Petr Panec
Petra Pokorná ...a jedeme dál DoDet
Petra Pokorná
Adéla Pokorná
Martin škába Cyklofit High5 Liberec HH
Martin Škába
Jan Herber
David Línek donebes.cz HH++
David Línek
Roman Holata
Petr Klapka 100.Hard DH++
Petr Klapka
Bára Janíková
Míša Lacigová Míša Lacigová DD
Míša Lacigová
Míša Lacigová

Seznam přihlášených


www.bikemusicfest.cz Paseky Outdoor o.s. (c) 2006 - 2017