POKYNY

Ubytování

- osvědčené ubytování Na zvonici (cca 700m) od centra závodu. Ve stanu za 100,- Kč se sprchou ve vlastním spacáku.

- doporučujeme stylové ubytování Na Prdku za 250,-Kč/osoba, kde mají učastníci BMF 2017 snídani a úschovu kol v ceně! V případě ubytování ve vlastním stanu je možné po dohodě s majitelem Prdku. A pravděpodobně bude k dispozici i spacáková místnost pro cca 15 lidí za speciální cenu www.prdek.cz/ Ubytování Na Prdku je cca 750 m od centra závodu.

- dále doporučujeme možnost ubytování Na Rovních (cca 700m) zdena.davidova@seznam.cz tel.: 724 209 358 za 200,-Kč/osoba bez snídaně.

- dále možnost ubytování v turistické ubytovně TJ Sokol www.rokytnice.com/cs/ubytovani/turisticka-ubytovna-tj-sokol za 200,-Kč/osoba

- dále možno využít ubytování v místních penzionech, viz. www.paseky.cz/turisticke-informace/ubytovani

- dále ve vlastním karavanu na parkovišti v místě závodu nebo ve vlastním stanu.

FOTOGRAFIE PASEK PŘED A PO...

V rámci bikemusicfestu Vám bude představena část nalezeného archivu fotografií paseckého rodáka Václava Kučery, který žil více než před 100 lety v místě konání. Ve svých fotografiích zachycuje zdejší život a obyvatele Pasek. Při této příležitosti Vám poskytneme výstavní plochy pro ukázky Vašich fotografických momentek z Pasek a okolí. Chceme tím otevřít prostor pro seznámení účastníků a návštěvníků bikemusicfestu s minulostí a součastnosti.

Fotografie mohou být prezentovány, jak na fotopapíru, tak  v jakékoliv tištěné formě a formátu.

 

 

Pokud chcete někdo z vás cyklistické setkání podpořit finančním darem budeme velmi potěšeni. Částku můžete zaslat kdykoliv na číslo účtu: KB 115-4090540227 / 0100 do zprávy pro příjemce můžete uvést sponzor a Vaše jméno, abychom Vám mohli poděkovat. Na požádání vydáme potvrzení o daru pro daňové účely .  Děkujeme.

 

www.bikemusicfest.cz :100 Hard,z.s. (c) 2006 - 2021