16.7.  Naši milí.
S lítostí vám oznamujeme, že BMF 2020 se konat nebude. Vždy, když jsme začínali připravovat, byl bohužel, letos v tomto čase, v našem podvědomí Covid-19. Nikdo jsme nevěděl, jak se věci budou vyvíjet, všichni jsme se tak trochu báli, co nám média připraví a jak nás systém bude do budoucna ovládat a manipulovat přes strach lidský. Strach prý neexistuje a přeci se jim to povedlo 😡
Touto cestou poděkujeme za pochopení a snad se uvidíme za rok.
S úctou a pozdravem Váš Tým BMF.
p.s. dávejte na sebe pozor! ♡

5.4 Vážení a milé,
situace je značně nepřehledná, nikdo neví co bude a různé olympiády, mistrovství a závody SHOCartligy jsou odkládány na rok 2021. My ale stále věříme, že se do srpna uvolní zákazy a my budeme moci přivítat vás na závodě roku. Pracujeme pořád s mnoha neznámými - kromě jiného se rapidně snížila ochota tradičních, natož pak nových sponsorů. To může mít vliv i na místo startu a cíle, nemluvě o cenách pro vítěze. Nechceme a nemůžeme nic slibovat - jen to, že na mapě se i nadále pomalu pracuje (resp. začíná se znova, protože původní varianta je v tuto chvíli příliš riskantní). Paradoxní výhodou je to, že hlavní mapař získá asi tak měsíc času tím, že namísto plánovaných 2020 mil pojede o jednu míli víc příští rok.
Sledujte i nadále naše stránky - je možné, že definitivní rozhodnutí o akci padne až v červenci, my ale budeme potřebovat znát váš zájem o účast dříve. Počítáme samozřejmě s tím, že by se startovné tentokrát platilo až na místě. Jsme s vámi, buďte s námi! :-)

30.9. Máme rezervovaný termín na příští rok. BMF se bude konat 8.8.2020. A opět na Prdku. Tak už teď se těšíme! Užívejte :-) 

16.8 Ahoj cyklisti, přípravy na další ročník 10+4 jsou již v plném proudu.

www.bikemusicfest.cz :100 Hard,z.s. (c) 2006 - 2021